ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW


Profil firmy

 PHU ELTRON to przedsiębiorstwo  aktywne na rynku od 1986 roku.  Firma obecnie jest jednym z największych dystrybutorów materiałów z segmentu elektryki i elektroenergetyki w makroregionie północno wschodniej polski. Naszymi głównym odbiorcami są przede wszystkim przedsiębiorstwa elektroinstalacyjne,  telekomunikacyjne,  zakłady przemysłowe, inwestorzy budowlani, hurtownie elektryczne a także odbiorcy detaliczni.  W stałej ofercie asortymentowej znajdą państwo kilkadziesiąt tysięcy produktów  wszystkich znaczących producentów krajowych jak i zagranicznych.  
  Poza hurtowniami elektrycznymi PHU ELTRON to również sklepy z asortymentem AGD – RTV w których zaopatrzą się państwo w wysokiej jakości sprzęt niezbędny w każdym domu.  

 PHU ELTRON oferuje ponadto szeroki wachlarz usług związanych z elektrowykonawstwem instalacji elektrycznych i teleinformatycznych. Swoje usługi w tym sektorze kierujemy do generalnych wykonawców i inwestorów z branży mieszkaniowej, przemysłowej oraz energetycznej. Posiadamy również własne biuro projektowe specjalizujące się w projektowaniu instalacji elektrycznych w obiektach mieszkaniowych, przemysłowych a także sygnalizacji i oświetlenia drogowego.

                                                                                             ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY