ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW


HANDEL HURTOWY

       
 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ELTRON na rynku handlu hurtowego zaistniało w 1993 roku. Obecnie należymy do ścisłej czołówki polskich firm dystrybujących materiały z branży elektrotechnicznej w ilościach hurtowych
.

 Dzięki zdobytemu doświadczeniu  jesteśmy w stanie lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów. Wiemy jak należy zorganizować dostawy materiałów, a w szczególności specjalistycznych, aby sprawnie wykonać zadania inwestycyjne. Ponadto informujemy oraz pomagamy wygrywać przetargi na wykonywanie instalacji elektroenergetycznych i elektrycznych naszym klientom poprzez zapewnienie najkorzystniejszych cen oraz fachową pomoc.
Skrupulatna współpraca z dostawcami oraz PGE FORUM RONDO pozwala nam utrzymać przez cały czas  odpowiednie stany magazynowe dzięki czemu gwarantujemy szybką realizację zamówień po bardzo atrakcyjnych cenach. Dysponując specjalistyczną flotą transportową zapewniamy dowóz kabli i słupów wraz z załadunkiem i rozładunkiem na każdym placu budowy.

 
Naszym najistotniejszym celem jest  przede wszystkim zadowolenie i satysfakcja Klienta. Cały czas nasz zespół pracuję na opinie fachowego i solidnego partnera handlowego przez co odnosimy duże sukcesy i nieustanie powiększamy swój udział w rynku.


 
  ODDZIAŁ ELTRON BIAŁYSTOK   ODDZIAŁ ELTRON ŁAPY 

  ODDZIAŁ ELTRON WYSOKIE MAZOWIECKIE